Haber Detayı
09 Temmuz 2020 - Perşembe 11:00 Bu haber 10074 kez okundu
 
15’inci A Sınıfı Ateşleyici Yeterlilik Belgesi Sınav Duyurusu
87/12028 karar sayılı Tüzük kapsamındaki sivil kullanım amaçlı patlayıcı maddeleri kullanacak olanların, 15’inci A Sınıfı Ateşleyici Yeterlilik Belgesi yazılı sınavı 06 Eylül 2020 Pazar günü saat 10.00’da, yazılı sınavda başarılı olacakların mülakat sınavları ise 07-11 Eylül 2020 tarihleri arasında Ankara’da yapılacak olup, başvurular için son müracaat tarihi 21 Ağustos 2020 Cuma günüdür.
ASAYİŞ - TRAFİK KAZASI Haberi


Sınava katılmak için ilk defa müracaat edecek adaylar;


 *   Ateşleyici Yeterlilik Belgesi almasında veya patlayıcı madde işleri ile uğraşmasında sakınca olmadığına dair tam teşekküllü Devlet Hastanesinden veya Üniversite Hastanesinden alacakları sağlık kurulu raporu,

 *   Öğrenim durumunu gösterir belgenin aslı ile fotokopisi,

*   4 adet fotoğraf ile birlikte Antalya İl Emniyet Müdürlüğü Silah ve Patlayıcı Maddeler Şube Müdürlüğüne müracaaat etmeleri gerekmektedir.

Adaylar öncelikle yukarıda sayılan evraklar ile birlikte Antalya İl Emniyet Müdürlüğü Silah ve Patlayıcı Maddeler Şube Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri, müracaat durumları değerlendirilip uygun görülmesi halinde adayların 21 Ağustos 2020 Cuma günü saat 17.00’a kadar sınav ücretini yatırmaları gerekmektedir. Aksi takdirde Silah ve Patlayıcı Maddeler Şube Müdürlüğüne müracaat etmeden önce yatırılan sınav ücretlerinin iadesi  yapılmayacaktır.

 *    Sınava katılmak için ilk defa müracaat edeceklerin durumlarının uygun görülmesi halinde ve Emniyet Müdürlüğünde müracaat dosyası bulunanların en geç 21 Ağustos 2020 Cuma günü saat 17.00’a  kadar (345) TL sınav ücretinin  Halk Bankası Şubelerine sınav adı ve TC kimlik numaralarını belirtilerek sınav ücretini yatırdıklarına dair dekontun aslı ile birlikte Antalya Emniyet Müdürlüğü Yeni Hizmet Binası Silah ve Patlayıcı Maddeler Şube Müdürlüğüne şahsen müracaatta bulunmaları gerekmektedir.

Belirtilen tarihten sonra yapılacak  sınav müracaatları bir sonraki sınav dönemi için değerlendirilmeye alınacak olup, yatırılan sınav ücreti adaya iade edilmeyecektir.

Kaynak: (HM) - HABER MERKEZİ Editör: İsmail ULUSOY
 
Etiketler: 15’inci, A, Sınıfı, Ateşleyici, Yeterlilik, Belgesi, Sınav, Duyurusu,
Haber Videosu
Yorumlar
Bizim Gazete
Alıntı Yazarlar
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Modül 5
Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.
Haber Yazılımı