GÜNDEM - GENEL (DM) - DEMİRKAN MEDYA | Haber Girişi: 11.04.2022 - 21:10, Güncelleme: 12.04.2022 - 01:13

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin 2021 Faaliyet Raporu kabul edildi

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin 2021 Faaliyet Raporu kabul edildi

Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi Nisan Ayı Olağan Toplantısı Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek başkanlığında yapıldı. Toplantıda encümen ve komisyon üyeleri belirlendi. Toplantıda ayrıca Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin 2021 Yılı Faaliyet Raporu da görüşüldü. Başkan Böcek, “2022 yılında da çalışmalarımıza aynı azim ve kararlılıkla devam edeceğiz” dedi.
Antalya Büyükşehir Belediyesi Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısı yapıldı. 186 gündem maddesinin görüşüldüğü Meclis Toplantısında Denetim Komisyonu üyeleri tarafından hazırlanan 2021 yılı Denetim Kurulu raporu hakkında bilgilendirme yapıldı. Başkan Böcek, Denetim Komisyonu’na teşekkür ederek; “Denetim Komisyonu raporunda hesapları yasa ve yönetmeliğe uygun bulduklarını, tasarrufla ilgili çalışmalarımız için de iyi dileklerini iletmişler. Ben tüm ekibe, komisyonda görev alan meclis üyesi arkadaşlarıma ve çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.  Toplantıda ayrıca Büyükşehir Belediyesi’nin 2021 yılı çalışmalarını içeren Faaliyet Raporu da görüşüldü. 2021 yılı Faaliyet Raporu’nun görüşüldüğü sırada Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek yerini Meclis 1. Başkan Vekili Abdurrahman Yılmaz’a devretti. Siyasi partilerin grup sözcüleri partileri adına Faaliyet Raporu ile ilgili görüşlerini belirtti.  Görüşmelerin ardından faaliyet raporu oy çokluğuyla kabul edildi. Başkan Muhittin Böcek, “Desteklerini esirgemeyen tüm siyasilerimize, meclis üyesi arkadaşlarıma ve tüm çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Bütün amacımız gençlerin geleceğe umutla baktığı, kadınlarımızın yüzünü güldüğü bir Antalya için, vatandaşlarımızın mutluluğu, refahı için çalışmalarımıza aynı azim ve kararlılıkla devam etmektir” dedi.  Meclis toplantısında encümen ve komisyon üyelerinin seçimi de gerçekleştirildi. Yapılan gizli oylama sonucunda Encümen üyeliğine Mesut Kocagöz (CHP), Büşra Özdemir (CHP), Abdurrahman Yılmaz (AK Parti), Ramazan Özen (İyi Parti), Mehmet Cengiz Büyükgebiz (İyi Parti) seçildi.  Komisyonlarda yer alan isimler ise şu şekilde oluştu: Plan Bütçe Komisyonu: Ahmet Can (CHP), Zafer Tan (CHP), Ali Polat (CHP), Mustafa Akın (CHP), Şerafettin Özer (İyi Parti), Serhat Demir (AK Parti), Levent Konur (AK Parti), Abdurrahman Yılmaz (AK Parti), Avni Atay (MHP)  İmar ve Bayındırlık Komisyonu: Mithat Aras (CHP), Metin Altunbaş (CHP), Zekeriya Altun (CHP), Hasan Ali Acar (CHP), Hasan Can Kambuoğlu (İyi Parti), Ali Çetin (AK Parti), Hasan Cumhur Göncü (AK Parti), Mehmet Ali Kiriş (AK Parti), Selçuk Senirli (MHP). Çevre ve Sağlık Komisyonu: Mehmet Tufan (CHP), Ünal Çetinkaya (CHP), Osman Manis (CHP), Bülent Özgüven (CHP), Gürsel Aşık (İyi Parti), Şevket Özkan (AK Parti), İsmail Demir (AK Parti), Fırat Demirci (AK Parti), Abdülkadir Çelik (MHP)  Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu: Şafak Otuzaltı (CHP), Halil Arıkan (CHP), Mustafa Bilici (CHP), Mustafa Akın (CHP), Özcan Balcı (İyi Parti), Kemal Yıldırım (AK Parti), Mehmet Ali Erdoğan (AK Parti), Mehmet Güven (AK Parti), Mehmet Durukan (MHP). Ulaşım Komisyonu: Sıdıka Gökyar Kızılca (CHP), Deniz Filiz (CHP), Erşan Özden (CHP), Mustafa Bilici (CHP), Mustafa Baskak (İyi Parti), Muhammet Ural (AK Parti), Dilaver Tanık (AK Parti), Özdemir Manavoğlu (AK Parti), Abdurrahman Caran (MHP).       
Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi Nisan Ayı Olağan Toplantısı Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek başkanlığında yapıldı. Toplantıda encümen ve komisyon üyeleri belirlendi. Toplantıda ayrıca Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin 2021 Yılı Faaliyet Raporu da görüşüldü. Başkan Böcek, “2022 yılında da çalışmalarımıza aynı azim ve kararlılıkla devam edeceğiz” dedi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısı yapıldı. 186 gündem maddesinin görüşüldüğü Meclis Toplantısında Denetim Komisyonu üyeleri tarafından hazırlanan 2021 yılı Denetim Kurulu raporu hakkında bilgilendirme yapıldı. Başkan Böcek, Denetim Komisyonu’na teşekkür ederek; “Denetim Komisyonu raporunda hesapları yasa ve yönetmeliğe uygun bulduklarını, tasarrufla ilgili çalışmalarımız için de iyi dileklerini iletmişler. Ben tüm ekibe, komisyonda görev alan meclis üyesi arkadaşlarıma ve çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi. 

Toplantıda ayrıca Büyükşehir Belediyesi’nin 2021 yılı çalışmalarını içeren Faaliyet Raporu da görüşüldü. 2021 yılı Faaliyet Raporu’nun görüşüldüğü sırada Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek yerini Meclis 1. Başkan Vekili Abdurrahman Yılmaz’a devretti. Siyasi partilerin grup sözcüleri partileri adına Faaliyet Raporu ile ilgili görüşlerini belirtti. 

Görüşmelerin ardından faaliyet raporu oy çokluğuyla kabul edildi. Başkan Muhittin Böcek, “Desteklerini esirgemeyen tüm siyasilerimize, meclis üyesi arkadaşlarıma ve tüm çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Bütün amacımız gençlerin geleceğe umutla baktığı, kadınlarımızın yüzünü güldüğü bir Antalya için, vatandaşlarımızın mutluluğu, refahı için çalışmalarımıza aynı azim ve kararlılıkla devam etmektir” dedi. 

Meclis toplantısında encümen ve komisyon üyelerinin seçimi de gerçekleştirildi. Yapılan gizli oylama sonucunda Encümen üyeliğine Mesut Kocagöz (CHP), Büşra Özdemir (CHP), Abdurrahman Yılmaz (AK Parti), Ramazan Özen (İyi Parti), Mehmet Cengiz Büyükgebiz (İyi Parti) seçildi. 

Komisyonlarda yer alan isimler ise şu şekilde oluştu:

Plan Bütçe Komisyonu: Ahmet Can (CHP), Zafer Tan (CHP), Ali Polat (CHP), Mustafa Akın (CHP), Şerafettin Özer (İyi Parti), Serhat Demir (AK Parti), Levent Konur (AK Parti), Abdurrahman Yılmaz (AK Parti), Avni Atay (MHP)  İmar ve Bayındırlık Komisyonu: Mithat Aras (CHP), Metin Altunbaş (CHP), Zekeriya Altun (CHP), Hasan Ali Acar (CHP), Hasan Can Kambuoğlu (İyi Parti), Ali Çetin (AK Parti), Hasan Cumhur Göncü (AK Parti), Mehmet Ali Kiriş (AK Parti), Selçuk Senirli (MHP). Çevre ve Sağlık Komisyonu: Mehmet Tufan (CHP), Ünal Çetinkaya (CHP), Osman Manis (CHP), Bülent Özgüven (CHP), Gürsel Aşık (İyi Parti), Şevket Özkan (AK Parti), İsmail Demir (AK Parti), Fırat Demirci (AK Parti), Abdülkadir Çelik (MHP)  Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu: Şafak Otuzaltı (CHP), Halil Arıkan (CHP), Mustafa Bilici (CHP), Mustafa Akın (CHP), Özcan Balcı (İyi Parti), Kemal Yıldırım (AK Parti), Mehmet Ali Erdoğan (AK Parti), Mehmet Güven (AK Parti), Mehmet Durukan (MHP). Ulaşım Komisyonu: Sıdıka Gökyar Kızılca (CHP), Deniz Filiz (CHP), Erşan Özden (CHP), Mustafa Bilici (CHP), Mustafa Baskak (İyi Parti), Muhammet Ural (AK Parti), Dilaver Tanık (AK Parti), Özdemir Manavoğlu (AK Parti), Abdurrahman Caran (MHP).  

 

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve gollerbolgesigazetesi.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.