Gündem -Siyaset (Web Sitesi) - Web Sitesi | Haber Girişi: 07.12.2021 - 20:59, Güncelleme: 14.01.2022 - 16:29

ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI ANTALYA ŞUBESİ 2021 YILI GELENEKSEL GECESİ DÜZENLENDİ

 

ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI ANTALYA ŞUBESİ 2021 YILI GELENEKSEL GECESİ DÜZENLENDİ

Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği Elektrik Mühendisleri Odası`nın 67`inci, Antalya Şubesi`nin 27`inci kuruluş yılı etkinliğini çok sayıda EMO Antalya Şubesi üyesinin, Şube çalışanlarının ve davetlinin katılımıyla gerçekleştirildi. Geceye Elektrik Mühendisleri Odası ve Elektrik Mühendisleri Odası Şubeleri Yönetim Kurulu üyeleri, Elektrik Mühendisleri Odası Denetleme ve Onur Kurulu üyeleri, TMMOB’ye bağlı diğer meslek odalarının ve bazı kurum ve kuruluşların temsilcileri, çok sayıda üyemiz ve aileleri ile birlikte yaklaşık 400 kişi katıldı.
Geleneksel Gecesinin açılış konuşmasını yapan EMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Şaban TAT konuşmasına, EMO Gecesine katılan tüm üyelere ve misafirlere hoş geldiniz diyerek başladı. Şubemizin bugünlere gelmesinde emeği geçen; Temsilcikten başlayıp şube oluşumu sürecine kadar ve daha sonrasında yönetimlerde görev almış Başkanlarımıza; Yönetim Kurulları üyelerine; oda çalışmalarda odamıza daha iyi daha güzel hizmetler üretmesi için katkı koyan emek harcayan İl ve İlçe Temsilcilerine; İş yeri Temsilcilerine; Komisyon Başkanlarına ve Komisyonların değerli üyelerine; meslektaşlara; birlikte çalıştığı yönetim kurulu üyeleri ile şube çalışanlarına emek ve katkılarından dolayı teşekkür eden TAT, ayrıca mesleğe yıllarını verip, vefat eden üyelerimizi de andı. Şaban TAT konuşmasının devamında; “Şubemizi bu günlere getirmenin haklı gururunu yaşarken mesleğimiz ve Odamıza emek veren değerlerimizi de onurlandırmak için bugün burada hep beraberiz. Mart 2020’den itibaren herkes gibi biz de iş alışkanlıklarımızı tamamen değiştiren bir süreç yaşadık. Her şeye rağmen yine bu süreçte, üyelerimizin ihtiyaç duydukları hizmetleri aksatmadan devam ettirdiğimizi ve üyelerimizin tüm işlemlerini, çalışmalarımızı üye, dayanışma ve dijitalleşme üçgeninde hizmetlerimizi gerçekleştirdik, gerçekleştiriyoruz " diye konuştu. Mesleğimizin, Meslektaşlarının ve Antalya`nın sorunlarını her platformda dile getirdiklerini belirten ve ilk günden beri birlikte üreten, birlikte yöneten anlayışı dizayn etmiş olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden TAT; EMO Antalya Şubesi`nin gücünü örgütlü üyesinin katkısından aldığını ifade ederek, diğer yandan üyelerine yönelik eğitim, bilgilendirme ve her türlü destek çalışmaları içerisinde olduklarını, bir yandan da asli görevleri olan kamusal hizmet çalışmaları yaptıklarını söyledi. Şaban TAT‘ın açılış konuşmasının ardından Elektrik Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Bülent PALA konukları selamladı.    Konuşmaların ardından meslekte 60, 50, 40 ve 25`inci yılını dolduran EMO üyelerinden geceye katılanlara onur plaketleri ve belgeleri Şube Yönetim Kurlu Başkanı Şaban TAT tarafından verilirken, gecede üyeler arasında hediye çekilişi de yapıldı. EMO üyelerinin aileleriyle birlikte canlı müzik eşliğinde gönüllerince eğlendiği gecede, 10. Yıl Marşı`yla coşku en üst seviyeye çıktı. Ellerinde Türk bayraklarıyla hep birlikte 10. Yıl Marşı`nı söyleyen üyeler, müzik eşliğinde keyifli anlar yaşadı.  
Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği Elektrik Mühendisleri Odası`nın 67`inci, Antalya Şubesi`nin 27`inci kuruluş yılı etkinliğini çok sayıda EMO Antalya Şubesi üyesinin, Şube çalışanlarının ve davetlinin katılımıyla gerçekleştirildi. Geceye Elektrik Mühendisleri Odası ve Elektrik Mühendisleri Odası Şubeleri Yönetim Kurulu üyeleri, Elektrik Mühendisleri Odası Denetleme ve Onur Kurulu üyeleri, TMMOB’ye bağlı diğer meslek odalarının ve bazı kurum ve kuruluşların temsilcileri, çok sayıda üyemiz ve aileleri ile birlikte yaklaşık 400 kişi katıldı.

Geleneksel Gecesinin açılış konuşmasını yapan EMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Şaban TAT konuşmasına, EMO Gecesine katılan tüm üyelere ve misafirlere hoş geldiniz diyerek başladı.

Şubemizin bugünlere gelmesinde emeği geçen; Temsilcikten başlayıp şube oluşumu sürecine kadar ve daha sonrasında yönetimlerde görev almış Başkanlarımıza; Yönetim Kurulları üyelerine; oda çalışmalarda odamıza daha iyi daha güzel hizmetler üretmesi için katkı koyan emek harcayan İl ve İlçe Temsilcilerine; İş yeri Temsilcilerine; Komisyon Başkanlarına ve Komisyonların değerli üyelerine; meslektaşlara; birlikte çalıştığı yönetim kurulu üyeleri ile şube çalışanlarına emek ve katkılarından dolayı teşekkür eden TAT, ayrıca mesleğe yıllarını verip, vefat eden üyelerimizi de andı.

Şaban TAT konuşmasının devamında; “Şubemizi bu günlere getirmenin haklı gururunu yaşarken mesleğimiz ve Odamıza emek veren değerlerimizi de onurlandırmak için bugün burada hep beraberiz. Mart 2020’den itibaren herkes gibi biz de iş alışkanlıklarımızı tamamen değiştiren bir süreç yaşadık. Her şeye rağmen yine bu süreçte, üyelerimizin ihtiyaç duydukları hizmetleri aksatmadan devam ettirdiğimizi ve üyelerimizin tüm işlemlerini, çalışmalarımızı üye, dayanışma ve dijitalleşme üçgeninde hizmetlerimizi gerçekleştirdik, gerçekleştiriyoruz " diye konuştu.

Mesleğimizin, Meslektaşlarının ve Antalya`nın sorunlarını her platformda dile getirdiklerini belirten ve ilk günden beri birlikte üreten, birlikte yöneten anlayışı dizayn etmiş olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden TAT; EMO Antalya Şubesi`nin gücünü örgütlü üyesinin katkısından aldığını ifade ederek, diğer yandan üyelerine yönelik eğitim, bilgilendirme ve her türlü destek çalışmaları içerisinde olduklarını, bir yandan da asli görevleri olan kamusal hizmet çalışmaları yaptıklarını söyledi.

Şaban TAT‘ın açılış konuşmasının ardından Elektrik Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Bülent PALA konukları selamladı. 

 

Konuşmaların ardından meslekte 60, 50, 40 ve 25`inci yılını dolduran EMO üyelerinden geceye katılanlara onur plaketleri ve belgeleri Şube Yönetim Kurlu Başkanı Şaban TAT tarafından verilirken, gecede üyeler arasında hediye çekilişi de yapıldı. EMO üyelerinin aileleriyle birlikte canlı müzik eşliğinde gönüllerince eğlendiği gecede, 10. Yıl Marşı`yla coşku en üst seviyeye çıktı. Ellerinde Türk bayraklarıyla hep birlikte 10. Yıl Marşı`nı söyleyen üyeler, müzik eşliğinde keyifli anlar yaşadı.

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve gollerbolgesigazetesi.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.