Haber Detayı
10 Haziran 2020 - Çarşamba 12:43 Bu haber 11077 kez okundu
 
Tütüncü’den Cumhurbaşkanına sağlık yatırımı teşekkürü
Koronavirüs (Covid-19) salgını ile mücadelede üstün çalışma örneği sergileyen kurumları AK Parti heyeti ile birlikte ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, örnek bir yatırım olan Türkiye’nin ilk akıllı hastanesini Antalya’ya kazandıran Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür etti.
GÜNDEM -SİYASET Haberi


Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve beraberindeki heyet, pandemi sürecinde görevlerini canla başla icra eden Antalya’daki sağlık çalışanlarına teşekkür ziyaretlerini sürdürüyor. Sağlık kuruluşlarını tek tek gezen heyet, Antalya İl Sağlık Müdürü Dr. Ünal Hülür’ü de makamında ziyaret etti. Teşekkür ziyaretlerini aralıksız sürdürdüklerini belirten Başkan Tütüncü, “Teşkilatımızla birlikte bu normalleşme sürecinde sokaklara çıktık ve sizin gibi pandeminin gerçek kahramanları olan sağlık çalışanlarımızı gönül borcumuzu ödemek için ziyaretler yapıyoruz. Bu emeği takdir etmek gerekir. Her gün teşkilatımızla, meclis üyelerimizle arazideyiz. Size çok teşekkür ediyoruz. Gerçekten bütün sağlık çalışanları çok büyük bir sınav verdiler. Dünyanın birçok yerinde sağlık çalışanları çeşitli sebeplerle kendini koruma saikiyle mesleklerine, hipokrat yeminlerine sadık kalmazken, bizim ülkemizin doktorları sağlık çalışanları canını dişine takarak çalıştılar. Bunu gördük, yaşadık, htik. Ve bundan dolayı da size teşekkür etmeye geldik.” diye konuştu. Antalya İl Sağlık Müdürü Ünal Hülür’de ziyaretten dolayı duyduğu mutluluğu dile getirerek, “Başkanım zaten her zaman yanımızdaydınız. Teşekkür ederiz.” dedi. Ziyaret sırasında bilgileri önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşılacak olan Kepez’in yeni sağlık yatırımları da konuşuldu.

Antalya’nın kahramanları

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve beraberindeki heyet daha sonra Antalya İl Sağlık Müdürlüğü çalışanlarını ziyaret etti. Başkan Tütüncü, “Pandeminin Antalya’daki kahramanlarıyla, kalbiyle birlikteyiz. Pandeminin hafiflediği şu günlerde sağlık çalışanlarımızı ziyaret ediyoruz ve onlara teşekkür ediyoruz. Gerçekten bu dönemin kahramanları sağlık çalışanlarımızdı. Çok büyük bir özveri gösterdiniz. Eğer bir yerde emek varsa, bu emeği takdir etmek gerekir. Bizde ilçe başkanımız ve meclis üyelerimizle birlikte bütün sağlık çalışanlarımızı ziyaret ediyor ve onlara teşekkür ediyoruz. Buraya gelmişken sizleri de ziyaret ederek, başarınızdan dolayı sizlere olan gönül borcumuzu ödemek istedik. Allah sizlere güç kuvvet versin. Sizlere, milletimiz ve hemşehrilerimiz için ortaya koyduğunuz her türlü yararlılık için gönül dolusu teşekkür ediyoruz. Sizleri kocaman alkışlamak istiyoruz.” diyerek, sağlık çalışanlarını alkışladı.

Sağlık çalışanlarımıza teşekkür

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve beraberindeki heyet bir sonraki sağlık çalışanlarına teşekkür ziyaretini Kepez Devlet Hastanesi’nde sürdürdü. Kepez  Devlet Hastanesi Başhekimi Dr.Ramazan Gürkan’ı ziyaret eden Başkan Tütüncü, “Sağlık çalışanlarının ne kadar fedakarlıklarla bu süreci atlattığını ve ne kadar faydalar sağladığını çok iyi biliyorum. Sizlere kocaman bir teşekkür borçluyuz. Bu şehre çok emek verdiniz. Bu hastane pandeminin Antalya’daki en önemli başkahramanıydı. Buraya gelen hastalarımızın memnuniyetine bizzat şahit olmaktan dolayı büyük bir mutluluk duydum. Bu hastane iyi ki var. Bu hastanenin sizin gibi fedakar çalışanları iyi ki var. Allah onların hiçbirisini memleketimizin başından eksik etmesin, hemşehrilerimize hizmet yolculuklarını daim eylesin. Bu hastanenin buraya kazandırılmasında emeği geçen çok değerli arkadaşlarımız var. Belediye olarak bizlerin, meclis üyelerinin çok büyük katkısı var.”dedi.

 Sağlıkta örnek yatırımlar

Kepez’e örnek bir yatırım kazandırıldığını belirten Başkan Tütüncü, “Bu örnek yatırımın, Türkiye’nin ilk  akıllı hastanesi'nin buraya  yapılması konusunda da Sayın Cumhurbaşkanımızın ve hükümetimizin inanılmaz bir desteği oldu. Zaten onların hikmetleriyle bu hastane buraya yapılmış oldu. Biz bundan dolayı da çok büyük bir mutluluk duyduk. Sayın Cumhurbaşkanımıza çok teşekkür ederiz. Ülkemize, milletimize, hepimize sağlıklı günler diliyoruz. Temizlik görevlisinden, doktoruna, yardımcı personeline, sağlık çalışanlarına kadar çok teşekkür ediyoruz. Bizler kendimizi sizin gibi hekimlere emanet etmiş olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.

Tütüncü’ye teşekkür

Kepez Devlet Hastanesi Başhekimi Dr.Ramazan Gürkan’da her zaman yanlarında olan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye teşekkür etti. Başhekim Gürkan; “Baştan itibaren sizin de bizim yanımızda olmanız bizlere güç veriyor. Her zaman yanımızdaydınız. Hiçbir zaman kapınızdan çevirmediniz.  Hastanemizin kuruluşundaki emekleriniz inkar edilemez. Çok teşekkür ederiz. Biz bölgemiz için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Yapabiliyorsak ne mutlu bize…”dedi. Başkan Tütüncü ve beraberindeki heyet daha sonra hastane çalışanlarını ziyaret ederek, pandemi sürecindeki emeklerine teşekkür etti.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve beraberindeki heyet teşekkür ziyaretlerini Aile Sağlığı Merkezleri’nde sürdürdü.

 

 

 

 

Kaynak: (HM) - HABER MERKEZİ Editör: Ali Arlı
 
Etiketler: Tütüncü’den, Cumhurbaşkanına, sağlık, yatırımı, teşekkürü, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Bizim Gazete
Alıntı Yazarlar
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Modül 5
Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.
Haber Yazılımı